Registered Representatives & Investment Advisors in Grand Junction, Colorado
Basic Professional Listings:
Pamela L. Acord
Judy E. Alexander
Robert L. Alexander
Steven C. Alexander
Luis Amezcua
Martye L. Bailey
Michael L. Baker
Mary K. Beaudoin
Lonnie A. Behunin
Autumn M. Billet
Jessica L. Birchmier
Kenneth W. Bligh
Erin M. Blue
Charles D. Bodie
Shawna D. Bonner
Sean M. Brumelle
Virginia A. Butler
Scott M. Bystol
Adam K. Camacho
Lori L. Carlston-thompson
Lisa K. Casto
Louis J. Ciocco
Charles L. Clark
Jessica L. Cohen
John T. Connolly
Vincent S. Cope
Victoria A. Cox
Yvonne M. Crawford
Bob R. Davis
Martin J. Deboer
Joshua R. Dewitt
David Downey
Alan C. Doyle
Jesse C. Dryer
Christopher P. Dunkin
Cary J. Eidsness
Ryan D. Ellington
Lisa K. Essman
Scott R. Feddersen
Bradley J. Feldhaus
Erick M. Field
Jim D. Fink
Brucie M. Fletcher
Gale M. Foster
Judy E. Alexander
Robert L. Alexander
Steven C. Alexander
Luis Amezcua
Martye L. Bailey
Michael L. Baker
Mary K. Beaudoin
Lonnie A. Behunin
Autumn M. Billet
Jessica L. Birchmier
Kenneth W. Bligh
Erin M. Blue
Charles D. Bodie
Shawna D. Bonner
Sean M. Brumelle
Virginia A. Butler
Scott M. Bystol
Adam K. Camacho
Lori L. Carlston-thompson
Lisa K. Casto
Louis J. Ciocco
Charles L. Clark
Jessica L. Cohen
John T. Connolly
Vincent S. Cope
Victoria A. Cox
Yvonne M. Crawford
Bob R. Davis
Martin J. Deboer
Joshua R. Dewitt
David Downey
Alan C. Doyle
Jesse C. Dryer
Christopher P. Dunkin
Cary J. Eidsness
Ryan D. Ellington
Lisa K. Essman
Scott R. Feddersen
Bradley J. Feldhaus
Erick M. Field
Jim D. Fink
Brucie M. Fletcher
Gale M. Foster
Jeffrey D. Freeland
Sandra L. Frye
Daniel A. Funderburk
Jeffrey M. Funderburk
Charline K. Gaddy
Daniel S. Geer
Anastasia V. Gerasimova
Kimberly A. Giannone
David B. Gifford
Richard T. Graves
Patrick H. Griggs
Holger R. Grote
Donald E. Gulley
William E. Haggerty
Dennis G. Hall
Burton J. Hamilton
William J. Hampton
Richard D. Hanna
Tracy R. Hansen
Penny J. Hardrick
Elise-Ariana J. Helmke
Joseph L. Herd
Mathew J. Higgins
James A. Hobbs
Buford G. Hughes
Kyle J. Hunke
Thomas K. Hurd
David B. Hutton
Angela M. Johnson
Kenneth R. Johnson
William A. Johnson
Larry C. Jones
Richard M. Kaul
David A. Kearsley
Ford G. Keeler
Kevin D. Kees
Khristine T. Kees
Richard A. Keller
Christopher R. Kerwood
Mary L. Korch
George A. Kornfeld
Peter G. Kunisch
Marylou Kysar
Andrea J. Laible
Sandra L. Frye
Daniel A. Funderburk
Jeffrey M. Funderburk
Charline K. Gaddy
Daniel S. Geer
Anastasia V. Gerasimova
Kimberly A. Giannone
David B. Gifford
Richard T. Graves
Patrick H. Griggs
Holger R. Grote
Donald E. Gulley
William E. Haggerty
Dennis G. Hall
Burton J. Hamilton
William J. Hampton
Richard D. Hanna
Tracy R. Hansen
Penny J. Hardrick
Elise-Ariana J. Helmke
Joseph L. Herd
Mathew J. Higgins
James A. Hobbs
Buford G. Hughes
Kyle J. Hunke
Thomas K. Hurd
David B. Hutton
Angela M. Johnson
Kenneth R. Johnson
William A. Johnson
Larry C. Jones
Richard M. Kaul
David A. Kearsley
Ford G. Keeler
Kevin D. Kees
Khristine T. Kees
Richard A. Keller
Christopher R. Kerwood
Mary L. Korch
George A. Kornfeld
Peter G. Kunisch
Marylou Kysar
Andrea J. Laible
Debora K. Lanam
Julie K. Lane-bockelman
Kimberley A. Last
Michelle J. Lawton
Robert G. Lebaron
Shane G. Lee
Kreat A. Lewis
Seth J. Lewis
Helen P. Love
Eric W. Lusby
Craig Madsen
Karen L. Madsen
Gisette M. Martinez
Michael J. Mason
John A. Maurer
Douglas B. May
Chris R. Mcglade
Jason B. Mcglynn
Thomas D. Mcnamara
Linda S. Mendenhall
Scott R. Mercier
Paul D. Miller
Jeffrey T. Mills
Steven G. Mills
Ryan T. Mizushima
Jack D. Muller
Jay D. Muller
Jeffrey A. Murray
Gary W. Nagy
Roy W. Ness
Troy D. Noem
Eric C. Oakley
Donna J. Oconnor
Grant W. Odelberg
Sondra L. Pace
Amy B. Paronto
Dale K. Pass
Willard H. Pease
Michael A. Pote
Daniel T. Poulson
Kevin L. Price
Curtis L. Rahm
George F. Rau
Matthew J. Rauen
Julie K. Lane-bockelman
Kimberley A. Last
Michelle J. Lawton
Robert G. Lebaron
Shane G. Lee
Kreat A. Lewis
Seth J. Lewis
Helen P. Love
Eric W. Lusby
Craig Madsen
Karen L. Madsen
Gisette M. Martinez
Michael J. Mason
John A. Maurer
Douglas B. May
Chris R. Mcglade
Jason B. Mcglynn
Thomas D. Mcnamara
Linda S. Mendenhall
Scott R. Mercier
Paul D. Miller
Jeffrey T. Mills
Steven G. Mills
Ryan T. Mizushima
Jack D. Muller
Jay D. Muller
Jeffrey A. Murray
Gary W. Nagy
Roy W. Ness
Troy D. Noem
Eric C. Oakley
Donna J. Oconnor
Grant W. Odelberg
Sondra L. Pace
Amy B. Paronto
Dale K. Pass
Willard H. Pease
Michael A. Pote
Daniel T. Poulson
Kevin L. Price
Curtis L. Rahm
George F. Rau
Matthew J. Rauen
Justin T. Reed
Randall L. Reed
Andrew P. Rhoads
Kenneth D. Richards
Raelynn E. Roemer
James Roland
Matthew H. Rosenberg
David L. Ross
Ernest J. Rowe
Roxie D. Rupe
Jerry A. Schoening
Jessica M. Shaffer
Jesse L. Sheley
Kent J. Shettler
William T. Sisson
David A. Skinner
Joshua G. Smith
Thomas A. Spehar
Cheryl A. Squier
Roy E. Stachnik
Jason T. Stanfield
Scott E. Steiner
Cherie L. Sturm
Kendra C. Swanson
Barbara A. Traylor Smith
Richard W. Tuma
Travis W. Tuma
Kyle J. Turley
Joshua R. Umberger
Dean C. Unfug
William Voss
John L. Waite
Candice Walton
Charles P. Wanebo
Teresa G. Watkins
Peggy A. Wells
Wendi J. Wells
Lonny K. Wilkinson
Carol A. Williams
Chase B. Wortmann
Patricia K. Wyckoff
Kristin E. Yeager
James L. Young
Randall L. Reed
Andrew P. Rhoads
Kenneth D. Richards
Raelynn E. Roemer
James Roland
Matthew H. Rosenberg
David L. Ross
Ernest J. Rowe
Roxie D. Rupe
Jerry A. Schoening
Jessica M. Shaffer
Jesse L. Sheley
Kent J. Shettler
William T. Sisson
David A. Skinner
Joshua G. Smith
Thomas A. Spehar
Cheryl A. Squier
Roy E. Stachnik
Jason T. Stanfield
Scott E. Steiner
Cherie L. Sturm
Kendra C. Swanson
Barbara A. Traylor Smith
Richard W. Tuma
Travis W. Tuma
Kyle J. Turley
Joshua R. Umberger
Dean C. Unfug
William Voss
John L. Waite
Candice Walton
Charles P. Wanebo
Teresa G. Watkins
Peggy A. Wells
Wendi J. Wells
Lonny K. Wilkinson
Carol A. Williams
Chase B. Wortmann
Patricia K. Wyckoff
Kristin E. Yeager
James L. Young