Registered Representatives & Investment Advisors in Massapequa, New York
Basic Professional Listings:
Stacy D. Allaire
Walter J. Allen
Elizabeth Alvarez
Anthony R. Anzalone
Stephen J. Bishop
Harvey I. Bloom
Michael J. Bock
Kenneth W. Bossen
Aline G. Bowen
Robert T. Brady
Matthew J. Brown
John T. Buckley
Eric P. Byrne
Jennifer L. Caccavale
Vincent J. Camarda
Joseph Cangemi
John P. Capogna
Maryann Capone
Christopher A. Cardali
Kristopher Cerciello
Kevin M. Christie
Michael P. Contillo
Michael G. Conway
John F. Cullinan
Sean W. Cutter
Justin S. Cynar
Dimitri N. Damiris
Carl Defelice
Donald Depiro
Joseph E. Disanza
Douglas Dunne
Samy Elashmawy
Michael D. Feinman
Walter J. Allen
Elizabeth Alvarez
Anthony R. Anzalone
Stephen J. Bishop
Harvey I. Bloom
Michael J. Bock
Kenneth W. Bossen
Aline G. Bowen
Robert T. Brady
Matthew J. Brown
John T. Buckley
Eric P. Byrne
Jennifer L. Caccavale
Vincent J. Camarda
Joseph Cangemi
John P. Capogna
Maryann Capone
Christopher A. Cardali
Kristopher Cerciello
Kevin M. Christie
Michael P. Contillo
Michael G. Conway
John F. Cullinan
Sean W. Cutter
Justin S. Cynar
Dimitri N. Damiris
Carl Defelice
Donald Depiro
Joseph E. Disanza
Douglas Dunne
Samy Elashmawy
Michael D. Feinman
Dominick Ferranti
Christopher Ferrara
Stephen J. Filippelli
Harold R. Flecker
Christopher A. Fontana
Steven J. Frascatore
Charles T. Gauweiler
Thomas W. Gavin
Richard M. Giegerich
Marielaina Gless
Michael J. Goldsmith
Lenore P. Green
Michael S. Green
Daniel J. Griesmeyer
Richard J. Grillo
John E. Hernandez
Richard S. Hyams
Christopher R. Jean-Louis
Michael D. Jenis
Michael Karlic
Alan S. Katkin
Sean P. Keating
Christina M. Koepke
Monika Koronkiewicz
Andrew J. Krauss
Jeffrey Kuhen
Jonathan Lamanna
Matthew L. Langley
Marcello Lattuca
Paul D. Lawless
Robert P. Levey
Adam M. Levine
Mark A. Lisser
Christopher Ferrara
Stephen J. Filippelli
Harold R. Flecker
Christopher A. Fontana
Steven J. Frascatore
Charles T. Gauweiler
Thomas W. Gavin
Richard M. Giegerich
Marielaina Gless
Michael J. Goldsmith
Lenore P. Green
Michael S. Green
Daniel J. Griesmeyer
Richard J. Grillo
John E. Hernandez
Richard S. Hyams
Christopher R. Jean-Louis
Michael D. Jenis
Michael Karlic
Alan S. Katkin
Sean P. Keating
Christina M. Koepke
Monika Koronkiewicz
Andrew J. Krauss
Jeffrey Kuhen
Jonathan Lamanna
Matthew L. Langley
Marcello Lattuca
Paul D. Lawless
Robert P. Levey
Adam M. Levine
Mark A. Lisser
Steven M. Loesch
Scott W. Logan
Catherine Maehr
Dominic Mandarino
Martin J. Mangialardi
John T. Mast
Richard C. Mastadino
Daniel G. Mazzola
Daniel P. Mazzola
Brendan C. Mcbrien
Joseph M. Mchale
Joseph A. Mocniak
Thomas C. Moehringer
Peter J. Montalvo
Irene M. Morciglio
Rosybell Morel
Richard J. Nolan
Michael G. Norrito
Anthony T. Nostramo
Matthew P. O'hara
William J. O'sullivan
Timothy R. Oconnor
Jesse J. Oriol
Philip J. Owens
Stephen H. Parmiter
Vincent J. Pernice
Kevin W. Pettersen
James T. Phelan
Ronald C. Pimental
Evan B. Pomeranz
Richard Portillo
Kevin W. Reich
Austin E. Riddle
Scott W. Logan
Catherine Maehr
Dominic Mandarino
Martin J. Mangialardi
John T. Mast
Richard C. Mastadino
Daniel G. Mazzola
Daniel P. Mazzola
Brendan C. Mcbrien
Joseph M. Mchale
Joseph A. Mocniak
Thomas C. Moehringer
Peter J. Montalvo
Irene M. Morciglio
Rosybell Morel
Richard J. Nolan
Michael G. Norrito
Anthony T. Nostramo
Matthew P. O'hara
William J. O'sullivan
Timothy R. Oconnor
Jesse J. Oriol
Philip J. Owens
Stephen H. Parmiter
Vincent J. Pernice
Kevin W. Pettersen
James T. Phelan
Ronald C. Pimental
Evan B. Pomeranz
Richard Portillo
Kevin W. Reich
Austin E. Riddle
Lorraine D. Rieder
Susan A. Ring
Jennifer R. Rock
Michael B. Rogers
Jessica L. Romano
Douglas J. Rosenberg
David J. Rothfeld
Paul A. Roukis
Carl A. Sanger
Matthew L. Senicola
Sanders Shanks
Lee P. Sheskier
Gary Slavin
Russell A. Stola
Raymond J. Stroveglia
Kathleen Tauber
Patrick N. Teutonico
Adam G. Tibbetts
Michael W. Troy
Steven J. Vancura
William T. Wallace
Marnie D. Warner-Dickey
Edward J. Wells
Julianne P. Whalen
Christopher J. Wigand
Robert Wittlinger
Thomas A. Woram
Robert Zabbia
William E. Zorovich
Rosa M. Zuniga
Susan A. Ring
Jennifer R. Rock
Michael B. Rogers
Jessica L. Romano
Douglas J. Rosenberg
David J. Rothfeld
Paul A. Roukis
Carl A. Sanger
Matthew L. Senicola
Sanders Shanks
Lee P. Sheskier
Gary Slavin
Russell A. Stola
Raymond J. Stroveglia
Kathleen Tauber
Patrick N. Teutonico
Adam G. Tibbetts
Michael W. Troy
Steven J. Vancura
William T. Wallace
Marnie D. Warner-Dickey
Edward J. Wells
Julianne P. Whalen
Christopher J. Wigand
Robert Wittlinger
Thomas A. Woram
Robert Zabbia
William E. Zorovich
Rosa M. Zuniga