Registered Representatives & Investment Advisors in Montpelier, Vermont
Basic Professional Listings:
Roberto P. Abele
William A. Aikman
Heather M. Ainsworth
Mark W. Andrysiak
Ena M. Anthony
Ivana Argenti
Mehran Assadi
Janet Astore
Meredith T. Augustoni
David J. Ausmann
Cynthia I. Bean
Brian D. Bishop
Pamela N. Blalock
Linda B. Blouin
Myra E. Brainard
Daniel R. Brault
Nicole A. Brier
Christine M. Bristow
Jed M. Brody
Frederick P. Brynn
Matt A. Calhoun
Tonya M. Carrien
Louis A. Cecere
Thomas S. Chimirri
Lyndon Clark
Christopher M. Colby
Sandra K. Colvin
Brendan M. Connolly
Emilye P. Corbett
William A. Aikman
Heather M. Ainsworth
Mark W. Andrysiak
Ena M. Anthony
Ivana Argenti
Mehran Assadi
Janet Astore
Meredith T. Augustoni
David J. Ausmann
Cynthia I. Bean
Brian D. Bishop
Pamela N. Blalock
Linda B. Blouin
Myra E. Brainard
Daniel R. Brault
Nicole A. Brier
Christine M. Bristow
Jed M. Brody
Frederick P. Brynn
Matt A. Calhoun
Tonya M. Carrien
Louis A. Cecere
Thomas S. Chimirri
Lyndon Clark
Christopher M. Colby
Sandra K. Colvin
Brendan M. Connolly
Emilye P. Corbett
Rachel Coronel
Desiree S. Day
Tina M. Densmore
Matthew L. Desantos
Jerrod W. Deshaw
Michele P. Dienst
Fredrick Dufresne
Jay Dunlap
Matthew M. Dunne
Elizabeth J. Facos
Brian L. Ficek
Lauren G. Finney
Barbara B. Fitch
Tynan T. Fitzgerald
Michael J. Fletcher
Michael A. Gagala
Darryl R. Garland
David C. Gilmore
Thomas J. Golonka
John W. Haase
Arthur G. Hammarstrom
Kristen M. Hartwell
Dominic A. Herridge
Thomas J. Hirschmann
Daniel R. House
Jessica Istchenko
Katie M. Jones
Richard R. Jones
Wayne S. Jostrand
Desiree S. Day
Tina M. Densmore
Matthew L. Desantos
Jerrod W. Deshaw
Michele P. Dienst
Fredrick Dufresne
Jay Dunlap
Matthew M. Dunne
Elizabeth J. Facos
Brian L. Ficek
Lauren G. Finney
Barbara B. Fitch
Tynan T. Fitzgerald
Michael J. Fletcher
Michael A. Gagala
Darryl R. Garland
David C. Gilmore
Thomas J. Golonka
John W. Haase
Arthur G. Hammarstrom
Kristen M. Hartwell
Dominic A. Herridge
Thomas J. Hirschmann
Daniel R. House
Jessica Istchenko
Katie M. Jones
Richard R. Jones
Wayne S. Jostrand
David J. Junker
Christie M. Keene
Ryan M. Kelly
Tamara G. Kushwaha
Brigitte Lackey
Kimberly A. Lavigne
Martha J. Leszko
Elizabeth S. Lewis
Yvonne M. Liguori
Thomas C. Longfellow
Christopher S. Longhi
Frank M. Lucia
Ramsey A. Luhr
Heather L. Lyon
Elizabeth H. Macgowan
Andrew J. Mangin
Richard B. Marsden
Ramon Martinez
Todd S. Mccaffray
Shane A. Mclaughlin
George S. Mellman
Nathan M. Methot
Robert D. Miller
Stevie R. Mone
Donna M. Morgan
Tyler S. Morway
Robert J. Mullett
Abram J. Nunes
Ann D. O'day
Christie M. Keene
Ryan M. Kelly
Tamara G. Kushwaha
Brigitte Lackey
Kimberly A. Lavigne
Martha J. Leszko
Elizabeth S. Lewis
Yvonne M. Liguori
Thomas C. Longfellow
Christopher S. Longhi
Frank M. Lucia
Ramsey A. Luhr
Heather L. Lyon
Elizabeth H. Macgowan
Andrew J. Mangin
Richard B. Marsden
Ramon Martinez
Todd S. Mccaffray
Shane A. Mclaughlin
George S. Mellman
Nathan M. Methot
Robert D. Miller
Stevie R. Mone
Donna M. Morgan
Tyler S. Morway
Robert J. Mullett
Abram J. Nunes
Ann D. O'day
Joann Ornitz
Gilles A. Owen
Philip G. Partridge
Riddhi Patel
Kingman D. Penniman
Kevin S. Peoples
Mark T. Perry
Aaron J. Pires
Jason P. Plaza
Laura L. Plourde
Bryan H. Pritchard
Donald Ramos
Daniel F. Randall
Michael B. Richardson
Kathryn O. Robinson
Meeka-Kai Sands
Noah W. Sassaman
Dana M. Sheehan
Edward R. Sisson
Jean I. Smith
Ruth M. Smith
Sandra K. Tinman
Leonard W. Vanriper
Amela Varga
Jennifer K. Warfield
John Williams
Linda K. Young
Gilles A. Owen
Philip G. Partridge
Riddhi Patel
Kingman D. Penniman
Kevin S. Peoples
Mark T. Perry
Aaron J. Pires
Jason P. Plaza
Laura L. Plourde
Bryan H. Pritchard
Donald Ramos
Daniel F. Randall
Michael B. Richardson
Kathryn O. Robinson
Meeka-Kai Sands
Noah W. Sassaman
Dana M. Sheehan
Edward R. Sisson
Jean I. Smith
Ruth M. Smith
Sandra K. Tinman
Leonard W. Vanriper
Amela Varga
Jennifer K. Warfield
John Williams
Linda K. Young