Registered Representatives & Investment Advisors in Williamsburg, Virginia
Basic Professional Listings:
Frank J. Abella
Ronald L. Adolphi
Brian L. Agor
Sean J. Allburn
David C. Anderson
Jack H. Arbogast
Craig A. Ascari
George W. Askew
Stephanie E. Baker
William J. Barnes
Brent B. Barth
Brent L. Baumberger
Bryan L. Beers
Gary W. Besnier
Richard W. Besnier
Roscoe A. Bierbrauer
Jason M. Blanchard
David L. Bouteiller
William R. Boyd
Charlie D. Bradshaw
Debra A. Braisted
Janis R. Brelsford
Alan L. Broderick
Donald B. Brown
Karen Buckley
David E. Bush
Deborah R. Cagle
Helen L. Campbell
Robert G. Campbell
Barry L. Canter
Kelly J. Card
Charles J. Carder
Patrick T. Carder
Daniel L. Carlile
Erik A. Chaikin
Gregory T. Chevrier
David R. Chin
Thomas Y. Cho
Ellen G. Christian
David R. Clemens
Jason L. Cooprider
Ted A. Cooprider
Albert R. Copland
Timothy A. Cordle
Shannon C. Crank
Dana K. Crawford
Troy V. Crosby
Jennifer B. Daknis
Carroll W. Dawn
Louis J. Defidelto
Teresa L. Denner
Craig C. Dewey
Bridget T. Doane
Jeffrey P. Dominguez
Sean F. Driscoll
Cathleen A. Duke
Jennifer M. Duncan
Ernest G. Efird
Irwin J. Eisinger
Ronald L. Adolphi
Brian L. Agor
Sean J. Allburn
David C. Anderson
Jack H. Arbogast
Craig A. Ascari
George W. Askew
Stephanie E. Baker
William J. Barnes
Brent B. Barth
Brent L. Baumberger
Bryan L. Beers
Gary W. Besnier
Richard W. Besnier
Roscoe A. Bierbrauer
Jason M. Blanchard
David L. Bouteiller
William R. Boyd
Charlie D. Bradshaw
Debra A. Braisted
Janis R. Brelsford
Alan L. Broderick
Donald B. Brown
Karen Buckley
David E. Bush
Deborah R. Cagle
Helen L. Campbell
Robert G. Campbell
Barry L. Canter
Kelly J. Card
Charles J. Carder
Patrick T. Carder
Daniel L. Carlile
Erik A. Chaikin
Gregory T. Chevrier
David R. Chin
Thomas Y. Cho
Ellen G. Christian
David R. Clemens
Jason L. Cooprider
Ted A. Cooprider
Albert R. Copland
Timothy A. Cordle
Shannon C. Crank
Dana K. Crawford
Troy V. Crosby
Jennifer B. Daknis
Carroll W. Dawn
Louis J. Defidelto
Teresa L. Denner
Craig C. Dewey
Bridget T. Doane
Jeffrey P. Dominguez
Sean F. Driscoll
Cathleen A. Duke
Jennifer M. Duncan
Ernest G. Efird
Irwin J. Eisinger
Christopher J. Enroughty
Jack N. Estep
Patrick A. Faulkner
Joseph Fernandes
Philip J. Fibelkorn
Joseph B. Filko
Lawrence E. Fischer
Alison B. Foley
William J. Forloine
Traci Foster
Louis G. Frates
Jean P. Gabriel
Vickie S. Garner
Kailen E. Gildersleeve Denton
John M. Gobble
Robert B. Goetz
Larry S. Golub
Domingo Gonzalez
Nancy S. Gordon
Keri S. Gore
Peter H. Gore
Cheri M. Green
Steve A. Griggs
Brandon Groeger
Daniel W. Grubbs
Rebecca J. Gutches
Heather B. Hall
Julia M. Halstead
Richard J. Hanley
Ray A. Hanson
Roy B. Hargrove
Susan B. Harmon
Marvin L. Harris
Charles W. Hartman
Charlene F. Harvey
Albert D. Haskins
Donald C. Haufler
Karen A. Hawkridge
Bill B. Hefner
Tracy A. Henderson
Richard A. Henry
Michelle D. Hilstrom
John H. Hinck
Christy R. Hinson-holloway
Nicole C. Hogan
David W. Homard
Stuart F. Honenberger
Valerie A. Horner
Jacqueline D. Howard
Waylon B. Jackson
Kathryn H. Jenkins
Tammy Jenner
Horace J. Johnson
Joy M. Johnson
David S. Jolley
Dawn E. Jones
Elizabeth C. Jordan
Daniel Joss
Michael J. Keating
Jack N. Estep
Patrick A. Faulkner
Joseph Fernandes
Philip J. Fibelkorn
Joseph B. Filko
Lawrence E. Fischer
Alison B. Foley
William J. Forloine
Traci Foster
Louis G. Frates
Jean P. Gabriel
Vickie S. Garner
Kailen E. Gildersleeve Denton
John M. Gobble
Robert B. Goetz
Larry S. Golub
Domingo Gonzalez
Nancy S. Gordon
Keri S. Gore
Peter H. Gore
Cheri M. Green
Steve A. Griggs
Brandon Groeger
Daniel W. Grubbs
Rebecca J. Gutches
Heather B. Hall
Julia M. Halstead
Richard J. Hanley
Ray A. Hanson
Roy B. Hargrove
Susan B. Harmon
Marvin L. Harris
Charles W. Hartman
Charlene F. Harvey
Albert D. Haskins
Donald C. Haufler
Karen A. Hawkridge
Bill B. Hefner
Tracy A. Henderson
Richard A. Henry
Michelle D. Hilstrom
John H. Hinck
Christy R. Hinson-holloway
Nicole C. Hogan
David W. Homard
Stuart F. Honenberger
Valerie A. Horner
Jacqueline D. Howard
Waylon B. Jackson
Kathryn H. Jenkins
Tammy Jenner
Horace J. Johnson
Joy M. Johnson
David S. Jolley
Dawn E. Jones
Elizabeth C. Jordan
Daniel Joss
Michael J. Keating
Devon M. King
Raymond E. Kingsfield
Eszter K. Koch
John J. Kokolis
Peter J. Kokolis
Timothy R. Kraus
Stephen G. Krochmal
Terrell C. Lady
Maura J. Lavay
Ryan B. Lee
Bruce A. Lemley
Geoffrey R. Lester
Jon W. Lindberg
Charles P. Lucy
Arthur K. Lundsten
Harris T. Luscomb
Irina Lyashok
Kevin B. Lyles
Eugene C. Lynn
Victoria C. Lyttle
Thomas H. Macdonnell
Michael D. Maddocks
Ashwin A. Martin
John W. Martin
Aashish H. Matani
Stephen P. Mattheisen
Richard W. Maurer
Richard W. Maurer
Karen F. Mc Curdy
T Bringier Mcconnell
Rebecca L. Mckinley
Janet L. Medina
Robert S. Meeker
Carolyn P. Menker
Karen S. Molineux
Tricia R. Momyer
Francis B. Montague
Joseph W. Montgomery
Brian T. Moore
Theresa Moore
Walter S. Mowry
Douglas J. Myers
Bernard H. Ngo
Richard A. Nilsen
Sophia V. O'neal
Patrick T. Odonnell
Magdalene L. Okonokhua
Margery L. Onesty
Michele M. Orabona
Richard D. Overy
Amy A. Paschold
John A. Pattisall
Travis Paull
Sherri L. Petefish
Amy F. Pettengell
Harold H. Philipsen
Richard A. Pietsch
Addison M. Pock
Regina Popelars
Raymond E. Kingsfield
Eszter K. Koch
John J. Kokolis
Peter J. Kokolis
Timothy R. Kraus
Stephen G. Krochmal
Terrell C. Lady
Maura J. Lavay
Ryan B. Lee
Bruce A. Lemley
Geoffrey R. Lester
Jon W. Lindberg
Charles P. Lucy
Arthur K. Lundsten
Harris T. Luscomb
Irina Lyashok
Kevin B. Lyles
Eugene C. Lynn
Victoria C. Lyttle
Thomas H. Macdonnell
Michael D. Maddocks
Ashwin A. Martin
John W. Martin
Aashish H. Matani
Stephen P. Mattheisen
Richard W. Maurer
Richard W. Maurer
Karen F. Mc Curdy
T Bringier Mcconnell
Rebecca L. Mckinley
Janet L. Medina
Robert S. Meeker
Carolyn P. Menker
Karen S. Molineux
Tricia R. Momyer
Francis B. Montague
Joseph W. Montgomery
Brian T. Moore
Theresa Moore
Walter S. Mowry
Douglas J. Myers
Bernard H. Ngo
Richard A. Nilsen
Sophia V. O'neal
Patrick T. Odonnell
Magdalene L. Okonokhua
Margery L. Onesty
Michele M. Orabona
Richard D. Overy
Amy A. Paschold
John A. Pattisall
Travis Paull
Sherri L. Petefish
Amy F. Pettengell
Harold H. Philipsen
Richard A. Pietsch
Addison M. Pock
Regina Popelars
Iris C. Porush
Steven G. Prestyly
Arlie O. Pritchard
Thomas J. Ptachick
Marie Ramirez
Christa L. Redman
Mark P. Riley
Deann M. Rinehart
Paul H. Roa
Robin L. Roark
Sean K. Roark
Amy C. Robinson
Michael C. Rock
Daniel Roose
Alyson R. Ross
John P. Routten
Jason C. Rowe
Lyle K. Schiavone
Bonita G. Selwaeh
Tracy L. Shackelford
Gloria J. Shaffer
John A. Shaffer
Kyle Sharpe
Christopher M. Sikes
Antonija P. Simpson
Frank J. Smith
Jeffrey H. Smith
Robert C. Smith
Vicki A. Smith
Amy M. Smoot
John P. Snead
Barbara L. Spady
Nickles G. Spryn
Jamie Stallings
Bradley J. Stewart
Michael G. Stewart
Christine M. Stiles
Philip L. Storms
Kimberly Q. Tinsley
Edward H. Tissiere
Robert G. Topping
Karen T. Turner
Michael L. Ulanich
Jeffery Vance
Elizabeth H. Villenave
Thomas S. Vitaletti
John P. Wall
Christopher D. Walls
Melanie S. Walton
Benjamin Wardach
Adrienne A. White
Robin S. Wilcox
Thomas C. Wilson
Jeffrey P. Winneberger
Kenneth W. Wren
Rachel T. Wren
Steven G. Prestyly
Arlie O. Pritchard
Thomas J. Ptachick
Marie Ramirez
Christa L. Redman
Mark P. Riley
Deann M. Rinehart
Paul H. Roa
Robin L. Roark
Sean K. Roark
Amy C. Robinson
Michael C. Rock
Daniel Roose
Alyson R. Ross
John P. Routten
Jason C. Rowe
Lyle K. Schiavone
Bonita G. Selwaeh
Tracy L. Shackelford
Gloria J. Shaffer
John A. Shaffer
Kyle Sharpe
Christopher M. Sikes
Antonija P. Simpson
Frank J. Smith
Jeffrey H. Smith
Robert C. Smith
Vicki A. Smith
Amy M. Smoot
John P. Snead
Barbara L. Spady
Nickles G. Spryn
Jamie Stallings
Bradley J. Stewart
Michael G. Stewart
Christine M. Stiles
Philip L. Storms
Kimberly Q. Tinsley
Edward H. Tissiere
Robert G. Topping
Karen T. Turner
Michael L. Ulanich
Jeffery Vance
Elizabeth H. Villenave
Thomas S. Vitaletti
John P. Wall
Christopher D. Walls
Melanie S. Walton
Benjamin Wardach
Adrienne A. White
Robin S. Wilcox
Thomas C. Wilson
Jeffrey P. Winneberger
Kenneth W. Wren
Rachel T. Wren